Hepsiburada Fiziksel İlk Akıllı Mağazasını Açtı

Hepsi Burada ilk Fiziksel Akıllı Mağazası

Hepsiburada, ilk fiziksel mağazasını resmen açtı. Hepsiburada smart by MIMEX isimli mağaza, akıllı bir yapıya sahip ve yeni nesil bir deneyim sunuyor.

Türkiye’nin en popüler e-ticaret platformlarından Hepsiburada, ilk fiziksel mağazasını resmen açtı. “Hepsiburada smart by MIMEX” ismiyle açılan mağaza, İstanbul’da bulunan Trump AVM’de bulunuyor. Bir akıllı mağaza olarak karşımıza çıkan Hepsiburada smart by MIMEX, kullanıcılara oldukça ilginç bir deneyim sunacak gibi görünüyor. Gelin hep birlikte bu mağaza ile ilgili detaylara bakalım.

Hepsiburada’nın akıllı fiziksel mağazası, çalışanların size yardımcı olduğu, bugüne dek gördüklerimiz gibi bir yer değil. Öyle ki bu mağazaya girebilmek için kapıda bulunan QR kodu okutmak ve “Hepsiburada Smart by Mimex” isimli uygulamayı indirmek gerekiyor. Uygulamayı indirip kayıt işlemini tamamladıktan sonra QR kodu bir kez daha okutan tüketici, mağazaya girebiliyor. Peki içeride neler yaşanıyor?

image

Hepsiburada smart by MIMEX, henüz pilot kapsamda olan bir proje. Hepsiburada’nın bu mağaza için 170 bin euro harcadığı, bu paranın nispeten uygun olduğu bildiriliyor. Projenin başarılı olup olmayacağını, tüketicilerin bu mağazaya ne kadar ilgi göstereceklerini zaman içerisinde göreceğiz. Eğer proje ilgi görürse, Hepsiburada smart by MIMEX’i pek çok yerde görmeye başlayabiliriz.

image 1
İçerik
İlginizi Çekebilecek Makaleler

Hafta içi 09:00-18:30

Biz Sizi Arayalım

Aşağıda ki formu doldurun ürün uzmanımız sizi arasın ve Magenty hakkında bilgi versin.

Hafta içi 09:00 - 18:30