🎁Magenty Faturam kullanan herkese 1 yıl faturam paketi hediye! 🎁
Magenty > Muhasebe Entegrasyonları > Akınsoft Entegrasyonu

Akınsoft Entegrasyonu

Akınsoft Entegrasyonu ile e-ticaret sitenizi ve pazaryerini muhasebe programınıza entegre edin, tüm siparişleri muhasebe programınıza aktarın, stokları güncel tutun ve hataları ortadan kaldırın.​
Akınsoft Muhasebe Entegrasyonu
isCreated with Sketch.

Akınsoft Entegrasyonu
Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Akınsoft Hakkında Merak Edilenler

Akınsoft, geniş yelpazedeki sektörlere odaklanan, Türkiye merkezli bir yazılım şirketidir. Muhasebe, insan kaynakları, perakende, otel ve restoran yönetimi, üretim, e-ticaret gibi çeşitli sektörlere yönelik özelleştirilmiş yazılım çözümleri sunmaktadır. Ayrıca eğitim sektörüne yönelik yazılım ürünleriyle de faaliyet göstermektedir.

Akınsoft’un kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Dr. Özgür AKIN’dır. Dr. Özgür AKIN; 12 Nisan 1995 yılında Akınsoft’u kurmuştur.

Akınsoft Wolvox, küçükten orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış bir işletme yönetimi yazılımıdır.

Bu yazılım, muhasebe ve finansal işlemlerin yanı sıra stok takibi, satış yönetimi, cari hesaplar, üretim takibi gibi işletmenin temel operasyonlarını desteklemek amacıyla da kullanılır. Wolvox; Cari, Cari2, Bonus Sistemi, Kasa, Stok, Stok2, Fatura, Üretim, Çek-Senet, İrsaliye, Teklif, Sipariş, Döviz Takip, Döviz Bürosu, Depo, Lokasyon, Banka, Kartoteks (Barkod basımı), Pazarlama, İthalat, Seri No-Garanti Takip, Taksit Takip, Seri Senet Basımı, Servis, Tüp-Su Takip, MRPII,CRM, Zincir Pazarlama modüllerini desteklemektedir.

Akınsoft entegrasyonu, pazaryerleri ve e-ticaret sitenizde gerçekleşen siparişleri önce Magenty’e aktarır ve daha sonra bu bilgileri Akınsoft’a ileterek sipariş ve stoklarınızın kontrol altında ve güncel kalmasını sağlar.

Akınsoft muhasebe programınızı, pazaryerleriniz ve e-ticaret siteniz ile entegre etmek, sipariş ve stoklarınızı aktarmak için Magenty’nin 14 günlük ücretsiz demo sürümüne katılabilir, bu süreci lisanslı bir kullanıcıdan farksız bir şekilde deneyebilir ve yönetebilirsiniz.

Akınsoft, hizmet verdiği alanlarda ücretli paketler sunar. Akınsoft aynı zamanda müşterilerine ücretsiz tanıtım imkanı sunar. Sunduğu tanıtım programları, müşterilere veya potansiyel müşterilere yazılım ürünleri veya hizmetlerini ücretsiz deneme veya keşfetme imkanı veren programlardır. Demo talebi formu ile sizler de bu ücretsiz tanıtım imkanından faydalanabilirsiniz.
Otomatik Sipariş Aktarma

Pazaryerlerinden ve e-ticaret mağazanızdan gelen siparişler Magenty Connect ile kısa sürede muhasebe programınıza aktarılır. 

Hata riski ortadan kaldırılır!

Toplu Güncelleme

Tüm mağazalarınız Magenty Connect ile senkronize ve stoklarınız kontrol altında.

Riskleri Ortadan Kaldırın

Siparişlerinizde bulunan müşteri ve ürün bilgileri otomatik olarak muhasebe programınıza aktarılır. Bu sayede hata riski ortadan kaldırılır.

Akınsoft Entegrasyonu
Ekran Görüntüleri

Magenty'i 14 Gün Ücretsiz Deneyin

İlk kayıt için kredi kartına gerek yoktur.
isCreated with Sketch.

Entegre Olduğumuz Diğer E-Ticaret Platformları

E-ticaret siteniz ile pazaryerlerinde bulunan mağazalarınız için kusursuz entegrasyon yapıyoruz. Tüm ürünler, stok, fiyat, sipariş, kargo, fatura ve yorumlar tek ekranda yönetilir.

isCreated with Sketch.

Entegre Olduğumuz
Pazaryerleri

E-ticaret sitenizi pazaryeri ile entegre edebilirsiniz ürün, fiyat, stok bilgilerinizi tek tıkla aktarabilirsiniz, tüm işlemleri tek ekranda yöneterek otomatik güncellemeler yapabilirsiniz.

isCreated with Sketch.

Entegre Olduğumuz Diğer
Muhasebe Programları

Gelen siparişleri muhasebe programınız ile entegre edin, stokları güncel tutun, siparişleri kolayca aktarın ve yanlışlıkları ortadan kaldırın.

isCreated with Sketch.

Entegre Olduğumuz
E-Fatura Entegratörleri

E-Ticaret ve pazaryerlerinden gelen siparişlerinizi tekli veya toplu olarak E-Fatura yada E-Arşiv olarak oluşturabilirsiniz ve tek tıkla müşterilerinize gönderebilirsiniz.

Sizler İçin Hazırladığımız Makaleler
Daha fazla içerik bulunamadı!

Akınsoft Entegrasyonu Hakkında
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm paketlerde 3 Taksit imkanı var. Güncel fiyat listesini inceleyin.

Evet, Magenty ile her zaman son sürümü kullanıyor olacaksınız.

Kullanım süreniz bitiminde paket yenilemesi yapmadığınız takdirde verileriniz kalıcı olarak sistemlerimizden 1 Ay içerisinde silinecektir.

Aynı gün entegrasyon ayarlarınızı girerek satışa başlayabilirsiniz.

Bir çok pazaryeri, sizlerden bir firma olmanızı beklemektedir. Şahıs firması veya Şirket olmanız durumunda üyeliklerde sorun yaşamayacaksınız.

14 Gün ücretsiz üyelik ile Magenty’nin tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Memnun kalırsanız ödeme yapıp kullanmaya devam edebilirsiniz. Paket satın aldıktan sonra iade bulunmamaktadır.

Hafta içi 09:00-18:30

Biz Sizi Arayalım

Aşağıda ki formu doldurun ürün uzmanımız sizi arasın ve Magenty hakkında bilgi versin.

Hafta içi 09:00 - 18:30