🎁Magenty Faturam kullanan herkese 1 yıl faturam paketi hediye! 🎁

Kullanım Koşulları

www.magenty.com , Magenty – Kullanım Koşulları
Son Güncelleme: 01.10.2022
Kullanım Koşulları, www.magenty.com , Magenty ve bu Web Sitesi, Mobil Uygulama üzerinden sunulan ürün ve hizmetlerin fikri hak sahiplerinin, kullanım hakkı sahiplerinin, kullanıcılarının ve ziyaretçilerinin haklarını konu edinmektedir. Bahsi geçen Web Sitesi, Mobil Uygulama ziyaretçileri ve kullanıcıları, bu Kullanım Koşullarına uymakla yükümlü olduklarını kabul ederler. Aksi durumda ilgili kişilerin Web Sitesi, Mobil Uygulama erişimini derhal sonlandırmaları gerekmektedir.


Mahremiyet ve Kişisel Verilerin Korunması:
Bahsi geçen Web Sitesi, Mobil Uygulama üzerinden kişisel verileriniz işlenir. Bu konuda ziyaretçiler ve kullanıcılar için hazırladığımız Aydınlatma Bildirimine istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz. Bu Bildirimi okumayı unutmayınız.


Fikri Mülkiyet:
Kullanım Koşullarının konu edildiği Web Sitesi, Mobil Uygulama, Tekviya Yazılım Bilgi Teknolojileri A.Ş tarafından veya onun adına yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, resimler, marka, patent, tasarım, yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları Tekviya Yazılım Bilgi Teknolojileri A.Ş tüzel kişiliğine aittir. Yazılı izin olmaksızın bunların çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.


Genel Hükümler:
Ziyaretçiler ve kullanıcılar, Web Sitesi, Mobil Uygulama kullanımını yalnızca hukuka uygun amaçlarla gerçekleştireceklerini ve üçüncü kişilerin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacaklarını kabul ederler. Ziyaret ve kullanım süresince gerçekleştirdikleri her tür işlem hakkında hukuki ve cezai sorumluluk münferiden ziyaretçinin veya kullanıcının kendisine aittir.


Sorumluluğun Sınırlandırılması:
Adreslerin kullanımından doğan zararlara ilişkin Tekviya Yazılım Bilgi Teknolojileri A.Ş sorumluluğu, kast ve ağır ihmal ile sınırlıdır.


Uyuşmazlık Çözümü:
Kullanım Şartlarının uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde, Türk Hukuku uygulanır. Antalya Mahkemeleri ve İcra Daireleri Yetkilidir. yetkilidir.

Hafta içi 09:00-18:30

Biz Sizi Arayalım

Aşağıda ki formu doldurun ürün uzmanımız sizi arasın ve Magenty hakkında bilgi versin.

Hafta içi 09:00 - 18:30