🎁Magenty Faturam kullanan herkese 1 yıl faturam paketi hediye! 🎁
Magenty > Muhasebe Entegrasyonları > Dia Entegrasyonu

Dia Entegrasyonu

Dia Entegrasyonu ile e-ticaret sitenizi ve pazaryerini muhasebe programınıza entegre edin, tüm siparişleri muhasebe programınıza aktarın, stokları güncel tutun ve hataları ortadan kaldırın.​
Dia muhasebe yazılımı

Dia Entegrasyonu
Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Dia Yazılım Hakkında Merak Edilenler

Dia Yazılım, işletmelerin çeşitli sektörlerden olmasına rağmen iş yönetim süreçlerini entegre bir şekilde takip etmelerini sağlayan ticari yazılımlar sunmaktadır.
Dia, işletmelerin muhasebeden üretime, stok ve depo yönetiminden diğer satış ve satın alma süreçlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan uçtan uca ERP yazılımı çözümleri sağlamaktadır.
Aynı zamanda Gelir İdaresi Başkanlığı E-Fatura Özel Entegratörü olarak faaliyet göstererek tüm e-belge süreçlerine yönelik çözümler sunmaktadır.

Evet, Dia Yazılım, %100 bulut teknolojisi altyapısıyla hizmet vermektedir. Bu sayede, internet bağlantısı olan her yerden ve tüm mobil cihazlardan şirket yönetimini mümkün kılmaktadır. Müşteriler, bulut teknolojisi ile güncel yapı ile mevzuat değişikliklerini anlık olarak takip edebilmektedirler. Bu durum, işletmelere güncelleme veya yedekleme gibi süreçlerden tasarruf sağlama imkanı sunar.

Dia Yazılım, 2004 yılında kurulmuş ve yerli bir firmadır. Ankara ODTÜ Teknokent’te bulunan Ar-Ge merkezi, Tepe Prime’da bulunan müşteri hizmetleri ve İstanbul’da bulunan satış pazarlama ofisleri ile Türkiye’nin çeşitli noktalarından hizmet vermektedir.

 • CRM:
  Müşteri ilişkileri yönetimi
  Mobil Saha Satış
  İş Takip Yönetimi
  Satın Alma Yönetimi
  Sipariş Yönetimi
  Teklif Yönetimi
 • ERP:
  Ön Muhasebe Yönetimi
  Stok & Depo Yönetimi
  Genel Muhasebe Yönetimi
  Personel ve Bordro Yönetimi
  Demirbaş Yönetimi
  Talep Yönetimi
 • E-dönüşüm:
  E-Fatura
  E-İrsaliye
  E-Defter
 • Sektörel:
  Mağaza Yönetimi
  Restoran Yönetimi
  Otel Yönetimi
  Servis Yönetimi
  gibi bir çok farklı işlemi Dia yazılım ile takip edebilirsiniz.

Magenty muhasebe entegrasyonu sayesinde pazaryerleri ve e-ticaret sitesinden gelen siparişlerinizi Dia muhasebe programınıza otomatik aktarılır, carisi otomatik açılır.
Aynı zamanda pazaryerleri ve e-ticaret sitesinden gelen sipariş sonrası stok güncellemeleri otomatik olarak muhasebe programınıza yansır.

Otomatik Sipariş Aktarma

Pazaryerlerinden ve e-ticaret mağazanızdan gelen siparişler Magenty Connect ile kısa sürede muhasebe programınıza aktarılır. 

Hata riski ortadan kaldırılır!

Toplu Güncelleme

Tüm mağazalarınız Magenty Connect ile senkronize ve stoklarınız kontrol altında.

Riskleri Ortadan Kaldırın

Siparişlerinizde bulunan müşteri ve ürün bilgileri otomatik olarak muhasebe programınıza aktarılır. Bu sayede hata riski ortadan kaldırılır.

Dia Entegrasyonu
Ekran Görüntüleri

Magenty'i 14 Gün Ücretsiz Deneyin

İlk kayıt için kredi kartına gerek yoktur.
isCreated with Sketch.

Entegre Olduğumuz Diğer E-Ticaret Platformları

E-ticaret siteniz ile pazaryerlerinde bulunan mağazalarınız için kusursuz entegrasyon yapıyoruz. Tüm ürünler, stok, fiyat, sipariş, kargo, fatura ve yorumlar tek ekranda yönetilir.

isCreated with Sketch.

Entegre Olduğumuz
Pazaryerleri

E-ticaret sitenizi pazaryeri ile entegre edebilirsiniz ürün, fiyat, stok bilgilerinizi tek tıkla aktarabilirsiniz, tüm işlemleri tek ekranda yöneterek otomatik güncellemeler yapabilirsiniz.

isCreated with Sketch.

Entegre Olduğumuz Diğer
Muhasebe Programları

Gelen siparişleri muhasebe programınız ile entegre edin, stokları güncel tutun, siparişleri kolayca aktarın ve yanlışlıkları ortadan kaldırın.

isCreated with Sketch.

Entegre Olduğumuz
E-Fatura Entegratörleri

E-Ticaret ve pazaryerlerinden gelen siparişlerinizi tekli veya toplu olarak E-Fatura yada E-Arşiv olarak oluşturabilirsiniz ve tek tıkla müşterilerinize gönderebilirsiniz.

Sizler İçin Hazırladığımız Makaleler
fulfillment nedir

Fulfillment Nedir?

Fulfillment, müşteriler tarafından verilen siparişlerin veya isteklerin yerine getirilme sürecini ifade eder. Siparişin alınmasından teslimine kadar ürün veya hizmetlerin müşterilere zamanında ve verimli bir şekilde

Devamını oku →
Daha fazla içerik bulunamadı!

Dia Entegrasyonu Hakkında
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm paketlerde 3 Taksit imkanı var. Güncel fiyat listesini inceleyin.

Evet, Magenty ile her zaman son sürümü kullanıyor olacaksınız.

Kullanım süreniz bitiminde paket yenilemesi yapmadığınız takdirde verileriniz kalıcı olarak sistemlerimizden 1 Ay içerisinde silinecektir.

Aynı gün entegrasyon ayarlarınızı girerek satışa başlayabilirsiniz.

Bir çok pazaryeri, sizlerden bir firma olmanızı beklemektedir. Şahıs firması veya Şirket olmanız durumunda üyeliklerde sorun yaşamayacaksınız.

14 Gün ücretsiz üyelik ile Magenty’nin tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Memnun kalırsanız ödeme yapıp kullanmaya devam edebilirsiniz. Paket satın aldıktan sonra iade bulunmamaktadır.

Ara

Hafta içi 09:00-18:30

Biz Sizi Arayalım

Aşağıda ki formu doldurun ürün uzmanımız sizi arasın ve Magenty hakkında bilgi versin.

Hafta içi 09:00 - 18:30