🎁Magenty Faturam kullanan herkese 1 yıl faturam paketi hediye! 🎁
Magenty > Muhasebe Entegrasyonları > Logo Tiger Entegrasyonu

Logo Tiger Entegrasyonu

Logo Tiger Entegrasyonu ile e-ticaret sitenizi ve pazaryerini muhasebe programınıza entegre edin, tüm siparişleri muhasebe programınıza aktarın, stokları güncel tutun ve hataları ortadan kaldırın.​
Logo Tiger 3
siCreated with Sketch.

Logo Tiger Entegrasyonu
Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Logo Tiger Hakkında Merak Edilenler

Logo Tiger 3, farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerin, finansal işlemlerinden muhasebeye, sabit kıymet yönetiminden üretim departmanlarına kadar geniş bir yelpazedeki işlem ve rapor ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmış olan bir programdır.
Evet. Logo Tiger 3, rekabetçi firmalar için ERP kavramını yeniden yorumlayarak farklı bir açılım sağlar.
  • Yönetici Konsolu sayesinde en çok satılan/alınan ürünlerin fiyat takibi
  • Raporlar üzerinde; renk, font gibi görsel bir çok değişiklik yapılabilmesi, şirket logosu gibi işler için çizim ve grafik kullanımı
  • Sık yapılan işlem ve raporların belli bir takvime bağlanarak istenilen zaman otomatik çalıştırılması
  • “Doküman Yönetimi” fonksiyonu sayesinde kayıt ve işlemlere ait dokümanları tanımlanan kataloglar altında tutabilme
  • İlişkisel Veritabanı Desteği – MS SQL ve Oracle
  • Türk Ticaret Kanunu yükümlülükleri kapsamında, istenen döneme ait finansal ve mali raporlama, Türkiye Finansal Raporlama Standartlarına (TFRS) uygun şekilde doğrudan sistem üzerinde yapılabilmesi

Logo Tiger entegrasyonu, pazaryerleri ve e-ticaret sitenizde gerçekleşen siparişleri önce Magenty’e aktarır ve daha sonra bu bilgileri Logo’ya ileterek siparişlerinizi ve stoklarınızı güncel ve kontrol altında tutmanızı sağlar.

Logo Tiger muhasebe programınızı, pazaryerleriniz ve e-ticaret sitenizle entegre etmek, siparişleri ve stokları aktarmak için Magenty’nin 14 günlük ücretsiz demo sürümüne katılabilirsiniz. Uzman ekibimiz eşliğinde paneli tanıdıktan sonra, 14 gün boyunca lisanslı bir müşteri gibi Magenty’i deneyimleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Otomatik Sipariş Aktarma

Pazaryerlerinden ve e-ticaret mağazanızdan gelen siparişler Magenty Connect ile kısa sürede muhasebe programınıza aktarılır. 

Hata riski ortadan kaldırılır!

Toplu Güncelleme

Tüm mağazalarınız Magenty Connect ile senkronize ve stoklarınız kontrol altında.

Riskleri Ortadan Kaldırın

Siparişlerinizde bulunan müşteri ve ürün bilgileri otomatik olarak muhasebe programınıza aktarılır. Bu sayede hata riski ortadan kaldırılır.

Logo Tiger Entegrasyonu
Ekran Görüntüleri

Magenty'i 14 Gün Ücretsiz Deneyin

İlk kayıt için kredi kartına gerek yoktur.
isCreated with Sketch.

Entegre Olduğumuz Diğer E-Ticaret Platformları

E-ticaret siteniz ile pazaryerlerinde bulunan mağazalarınız için kusursuz entegrasyon yapıyoruz. Tüm ürünler, stok, fiyat, sipariş, kargo, fatura ve yorumlar tek ekranda yönetilir.

isCreated with Sketch.

Entegre Olduğumuz
Pazaryerleri

E-ticaret sitenizi pazaryeri ile entegre edebilirsiniz ürün, fiyat, stok bilgilerinizi tek tıkla aktarabilirsiniz, tüm işlemleri tek ekranda yöneterek otomatik güncellemeler yapabilirsiniz.

isCreated with Sketch.

Entegre Olduğumuz Diğer
Muhasebe Programları

Gelen siparişleri muhasebe programınız ile entegre edin, stokları güncel tutun, siparişleri kolayca aktarın ve yanlışlıkları ortadan kaldırın.

isCreated with Sketch.

Entegre Olduğumuz
E-Fatura Entegratörleri

E-Ticaret ve pazaryerlerinden gelen siparişlerinizi tekli veya toplu olarak E-Fatura yada E-Arşiv olarak oluşturabilirsiniz ve tek tıkla müşterilerinize gönderebilirsiniz.

Sizler İçin Hazırladığımız Makaleler
Daha fazla içerik bulunamadı!

Logo Tiger Entegrasyonu Hakkında
Sıkça Sorulan Sorular

Tüm paketlerde 3 Taksit imkanı var. Güncel fiyat listesini inceleyin.

Evet, Magenty ile her zaman son sürümü kullanıyor olacaksınız.

Kullanım süreniz bitiminde paket yenilemesi yapmadığınız takdirde verileriniz kalıcı olarak sistemlerimizden 1 Ay içerisinde silinecektir.

Aynı gün entegrasyon ayarlarınızı girerek satışa başlayabilirsiniz.

Bir çok pazaryeri, sizlerden bir firma olmanızı beklemektedir. Şahıs firması veya Şirket olmanız durumunda üyeliklerde sorun yaşamayacaksınız.

14 Gün ücretsiz üyelik ile Magenty’nin tüm özelliklerini kullanabilirsiniz. Memnun kalırsanız ödeme yapıp kullanmaya devam edebilirsiniz. Paket satın aldıktan sonra iade bulunmamaktadır.

Hafta içi 09:00-18:30

Biz Sizi Arayalım

Aşağıda ki formu doldurun ürün uzmanımız sizi arasın ve Magenty hakkında bilgi versin.

Hafta içi 09:00 - 18:30