🎁Magenty Faturam kullanan herkese 1 yıl faturam paketi hediye! 🎁

Hakkımızda

2011 Yılından beri sektörde çalışma gösteren firmamız yıllardan beri süregelen tecrübesini çıkardığı sektöre yönelik çıkardığı programlarla çalışma hayatını sürdürmektedir.

Deneyimden bilgece yararlanırsanız, hiçbir şey zaman kaybı değildir.

Hızla ilerleyen teknolojiyle birlikte doğan ihtiyaçlar doğrultusunda şirket politikamızı yönlendirmekteyiz. İlerici hep daha iyiyi hedefleyen firmamız yine bu hedefteki şirketlere yönelik yararlı çözümler üretmektedir.

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir işbirliğiyle karşılamak, İşbirliği yaptığımız kurumlara karşı sorumlu bir iş ortağı olabilmek, Ülkedeki iletişim ve teknoloji alanındaki sevindirici yatırımları sunduğumuz çözümler ile hızla ülke geneline yaymak en temel misyonumuzdur.

Magenty olarak sloganımız 'Tek panel, çok mağaza'

Magenty, e-ticaret ve sanal pazaryerlerinde satış yapan işletmelerin ve firmaların tüm işlemlerini tek ekrandan gerçekleştirmelerini sağlayan bir entegrasyon yazılımıdır.

Sanal pazaryerlerinde ve E-ticaret sitelerinde ve mobil uygulamalarda ürün satışı gerçekleştiren satıcılar, günlük rutin işlemlerinin tamamını Magenty ile gerçekleştirebilirler. Ürün listeleme, ürün güncelleme gibi işlemleri Magenty otomatik olarak gerçekleştirirken ürün düzenleme, sipariş onaylama, mail bildirimleri ve destek mesajları gibi işlemleri de Magenty yönetim paneliyle tek ekrandan kolayca yapılabilmektedir.

Her ölçekteki online satıcılar için çözümler sunan Magenty, bulut üzerinde çalışan bir yazılım olduğu için her yerden ve internete bağlanabilen her cihazla kullanılabilir.

Satın Almadan 6 Aylık veya 1 Yıllık İndirimli Fiyatlarla Magenty Online Pazaryeri Kontrol Platformumuza üye olabilirsiniz.

Hafta içi 09:00-18:30

Biz Sizi Arayalım

Aşağıda ki formu doldurun ürün uzmanımız sizi arasın ve Magenty hakkında bilgi versin.

Hafta içi 09:00 - 18:30